Pasūtījumiem no € 18.00 bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

8. marts

Šī diena pasaulē ir izvēlēta kā datums, kad mums tā īpašāk padomāt gan par sieviešu līdztiesību, gan kopīgi nosvinēt skaistumu. Apskatīsim 8. martu kontekstā ar kafijas audzēšanu.

Kafijas un vīna līdzības

Par plašo un komplekso vīna pasauli cilvēkiem ir zināms. Gadu gaitā, pateicoties atvēlētajai vietai populārajā kultūrā, patērētāji ir izaudzināti tā, ka saprot, ka vīns nav vienkārši vīns, tas ir kas vairāk. Bet kā ir ar kafiju? Atļaušos apgalvot, ka nospiedoši…

Kāpēc izvēlēties mūsu kafiju?

Šoreiz apskatīsim jautājumu, kurš cilvēkiem ir bijis jau no pirmās dienas, dažiem, kuri zināja, arī pat iepriekš. Jautājumu, kurš, patiesībā, ir absolūti normāls un pats prasās pēc atbildes - kāpēc izvēlēties mūsu (un citu mums līdzīgu grauzdētāju) piedāvāto kafiju?

Atlaide ar 3+ ģimenes karti

Brant Coffee ir ģimenes uzņēmums, un mēs esam Goda ģimenes programmas dalībnieki jau kopš pašiem programmas pirmsākumiem. Tāpēc mums likās pilnīgi normāli iesaistīties šai programmā arī kā uzņēmumam, piedāvājot atlaides visiem, kuriem, tāpat, kā mums, ir 3+ kartes. Lai izmantotu…

Pagatavošanas metode: French press

Šoreiz pievērsīsimies visvienkāršākajai kafijas pagatavošanas metodei, tai, kura ir pieejama ikkatram. French press, līdzīgi, kā French fries, “franču” ir tikai starptautiskajā sabiedrībā, franciski šis pats trauks tiek saukts par cafetière. Savukārt, ja runājam par pašu pagatavošanas metodi, šis speciālais trauks vispār nav nepieciešams, tādu pašu rezultātu būs iespējams sasniegt arī visparastākajā krūzē.

Kā samalt kafiju

Mēs maltu kafiju nepiedāvājam. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs uzskatām, ka nebūtu bijis vērts censties sameklēt labas pupiņas un tās pareizi nograuzdēt, lai līdz krūzītei kafija nonāktu zaudējusi praktiski visas savas labās īpašības.

Kafija ceļojumā

Esam atgriezušies jau no otrā ceļojuma, kuru aizvadījām, ik rītu sākot ar līdzpaņemto, pašu grauzdēto kafiju. Pirmajā brīdī it kā liekas - diezgan sarežģīti - papildus visam pārējam ceļojumā nepieciešamajam, vēl iepakot arī kafijas pupiņas un visu pārējo pagatavošanai nepieciešamo.