Pasūtījumiem no € 20.00 bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

Distances līgums

Interneta veikalā www.brantcoffee.com piedāvāto preču pārdevējs SIA Espressioso, reģistrācijas numurs 40203311177, juridiskā adrese Mazstapriņu iela 19, Stapriņi, Ādažu novads, LV-2164, ražotnes adrese Birznieku iela 8, Birznieki, Ādažu novads, LV-2164 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķini un pavadzīmes tiek sagatavoti elektroniski un ir derīgi bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 25 dienu laikā, izmantojot Pircēja izvēlēto preču piegādes veidu.

Dāvanu kartes lietošanas noteikumi

Elektroniskā dāvanu karte ir paredzēta pirkumu apmaksai Brant Coffee interneta veikalā. Lai izmantot dāvanu karti, izvēlieties preces, pirkuma noformēšanas brīdi ierakstiet elektroniskās dāvanu kartes kodu sadaļā Kupona kods un nospiediet pogu Iesniegt.

Elektroniskā dāvanu karte ir derīga 1 gadu no tās iegādāšanās brīža. Dāvanu kartes nosedz uz kartes norādītas vērtības lielumu (pieejamās dāvanu kartes vērtības ir: 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 un 100 eiro vērtībā) no pirkuma summas. Ja pasūtijuma summa būs lielāka par dāvanu kartes vērtibu, starpība būs jāpiemaksā. Jā kopējā pasūtījuma summa ir zemāka par elektroniskās dāvanu kartes vērtību, neizmantotā dāvanu kartes summa tiks automātiski dzēsta. Dāvanu karti pēc iegādes nevar atgriezt ne pircējs, ne dāvanu kartes saņēmējs. Elektronisko dāvanu karti nevar mainīt pret skaidru naudu, un tās vērtība netiek atmaksāta, ja kartes kods tiek nozaudēts. SIA Espressioso neatbild par zaudējumiem, kas radušies dāvanu kartes datu noplūdes rezultātā lietotāja neuzmanības dēļ. Pēc kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām Brant Coffee elektronisko dāvanu karti nevar izmantot pirkumiem.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 7 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi, kā arī Pārdevējs drīkst sazināties ar Pircēju pa tālruni, lai precizētu piegādes detaļas, ja tas būtu nepieciešams.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika.