Pasūtījumiem no € 20.00 bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

Mūsu draugu pulkam

Mēs ļoti augstu vērtējam mūsu kafijas cienītāju sabiedrību, kas pie mums atgriežas atkal un atkal. Tāpat mēs esam ārkārtīgi pateicīgi par katru gadījumu, kad ziņa par mūsu eksistenci tiek nodota tālāk – ģimenei, draugiem un paziņām. Tāpēc, lai mūsu pateicība nebūtu tikai mutiska, mēs esam izveidojuši pāris lietiņas, kuras šo paldies padarīs mazliet sajūtamāku.

Atlaide nākamajam pirkumam

10% no katra pirkuma tiks pārvērsti naudas izteiksmē, kuru varēsiet izmantot kā atlaidi nākamajam pirkumam. Atlaides kods būs derīgs 60 dienas, un mēs to nosūtīsim jums līdz ar rēķinu par pasūtījumu. Tas nav personalizēts, tāpēc, ja liekas, ka paši nepagūsiet izmantot, varat nosūtīt to kādam citam.

Atlaide pirmajam pirkumam 10%

Lai jūs papildus motivētu iepazīties ar mūsu kafiju, pirmajam pirkumam dodam 10% atlaidi. Pirkuma noformēšanas brīdī, ievadot atlaides kodu PIRMAIS, saņemsiet atlaidi visai mūsu kafijai! (Kods strādās arī tad, ja būsiet jau iepriekš iegādājušies kaut ko mūsu internetveikalā; ierobežojums patiesībā ir – vienam pircējam vienu reizi.)

Dod draugam 20% atlaidi, pats arī saņem 20% atlaidi

Mēs ļoti priecājamies par katru jaunu kafijas cienītāju, kurš atklāj mūsu kafiju. Lai iedrošinātu pamēģināt, ko labu mēs te esam sagrauzdējuši, nosūtiet saviem draugiem uzaicinājumu ar savu kodu, kuru izmantojot, viņi savam pirmajam pirkumam iegūs 20% atlaidi. Un, kas vēl labāk – kad draugs būs piereģistrējies un izdarījis savu pirmo kafijas pasūtījumu, arī jūs automātiski iegūsiet 20% atlaidi savam nākamajam pirkumam!

Kodu, līdz ar saiti, ar kuru varēsiet dalīties gan epastā, gan WhatsApp, gan sociālajos tīklos, varat iegūt, ja esat reģistrējušies mūsu internetveikalā – meklējiet to sadaļā Uzaicini draugu.

15% atlaide Goda ģimenes kartes īpašniekiem

Brant Coffee ir ģimenes uzņēmums, un mēs esam Goda ģimenes programmas dalībnieki jau kopš pašiem programmas pirmsākumiem. Tāpēc mums likās pilnīgi normāli iesaistīties šai programmā arī kā uzņēmumam, piedāvājot atlaides visiem, kuriem, tāpat, kā mums, ir 3+ kartes. Lai izmantotu 15% atlaidi, lūdzu reģistrējiet savu karti mūsu internetveikalā.

Visas atlaides tiek piemērotas tikai mūsu grauzdētajai kafijai.