Pasūtījumiem no € 18.00 bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

Peru Cajamarca bezkofeīna kafija

11,0038,00

Ar Swiss Water metodi dekafinētas pupiņas no Peru Kahamarkas reģiona, bioloģiski augušas 1200 – 1800 metru augstumā virs jūras līmeņa. Lieliskas kvalitātes kafija bez kofeīna efekta, vidēji grauzdēta, baudāma gan melna, gan dzērienos ar pienu.

Kafijas tips: 100% Arabica
Kafijas šķirne:
 Red Caturra, Red Bourbon, Typica
Reģions:
 Cajamarca, Peru
Augstums: 
1200 – 1800 metri v.j.l.
Pupiņu apstrāde:
 Slapja
SCA reitings:
 80-81
Grauzdējums:
 ●●●○○

Apraksts

Pēc atkārtotiem klientu lūgumiem mēs beizot esam sākuši grauzdēt bezkofeīna kafiju. Pupiņas ir atbrīvotas no kofeīna, izmantojot Swiss Water metodi, respektīvi, bez ķimikālijām, pēc osmozes principa.

Līdz nonāca pie mums, tās ir mērojušas tālu ceļu no Kahamarkas (Cajamarca) reģiona Peru ziemeļrietumos. Šis samērā nabadzīgs rajons, jo atrodas tālu no lielpilsētām. Kafija, kas ir tipiski Peru, nāk no mazām zemnieku saimniecībām, kuri to audzē, izmantojot sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības metodes. No kafijas audzētājiem tās nonāk Jaén pilsētā, kur tiek apstrādātas ar mazgāšanas metodi un sagatavotas eksportam.

Uz zaļo pupiņu kafijas maisiem ir zīme “Mūsu bezkofeīna kafija ir kas vairāk par parastu, brūnu ūdeni”. Mēs varam to apliecināt. Kafija ietilpst specialty kategorijā, ir ļoti kvalitatīva, bet bez kofeīna efekta. Mūsu ģimenē šo kafiju iecienījis ir jaunākais bērns, kurš ietilpst tajā vecuma grupā, kurai ārsti vēl neiesaka aizrauties ar kofeīna lietošanu.

Papildu informācija

Iepakojums

250 g, 1 kg