Pasūtījumiem no € 20.00 bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

Kolumbijas San Vicente (Huila) kafija

Šī kafija tiek audzēta mazo saimniecību kooperatīvā San Vicente ciematā, 10 kilometru attālumā no La Platas pilsētas Uilas (Huila) provincē Kolumbijā. Occicafé, šo kooperatīvu 2004. gadā dibināja 264 kafijas audzētāji ar mērķi uzlabot tās biedru un viņu ģimeņu dzīves apstākļus, balstoties uz solidaritātes, sadarbības, kopējās atbildības, sociālās vienlīdzības un kopējā labuma principiem. Piecpadsmit gadu laikā kooperatīvam ir izdevies panākt uzticamību un cieņu, kam pamatā ir akurāta un pārredzama vadība, kā arī pakalpojumu kvalitāte un daudzveidība.

Uilas reģions atrodas vietā, kura ir dabiski apveltīta ar lielisku, kafijas audzēšanai ārkārtīgi piemērotu ģeogrāfiju, taču izcilās kafijas kvalitātes atslēga ir paši fermeri. Kafija pārsvarā tiek audzēta mazās saimniecībās, aptuveni 80% audzētāji to dara mazāk nekā 3 hektāru platībā. Šos mazos kafijas laukus kopj pašas ģimenes, tikai ļoti reti tiek slēgti līgumi par darbaspēka izmantošanu. Šis fakts veicina rūpīgu samniekošanas praksi un lielu lepnumu par gala produktu, kas, varētu teikt, ir kā ģimenes sastāvdaļa. Gluži kā mūsu grauzdētavā.

Šīs kafijas grauzdējumu esam radījuši, pirmkārt domājot par tās pagatavošanu ar filtra brūvēšanas metodēm, vai tas būtu V60, vai preskanna, vai pat iepriekš aprakstītā metode ar filtrēšanu caur maisiņu. Tai ir gaišāks grauzdējums, tāpēc būs mazāk piemērota espresso metodei, taču, kā bieži vien rāda pieredze, katrs spēj atrast katrai kafijai savu unikālo pagatavošanas proporciju un metodi, tāpēc mēs nekādā gadījumā necenšamies atrunāt no pamēģināšanas.

Iegādājieties mūsu internetveikalā!

Kafijas tips: 100% Arabica
Kafijas šķirne: Castillo, Caturra, Colombia
Reģions: Kolumbija, Huila
Augstums: 1500 – 1950 metri v.j.l.
Pupiņu apstrāde: Slapja
SCA reitings: 86+
Grauzdējums: ●○○○○