Pasūtījumiem no € 20.00 bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā!

Ruandas kafija no Nyamasheke reģiona

Šī ir mūsu pirmā kafija no Āfrikas kontinenta!

Ruanda ir pazīstama kā viena no pasaules kvalitatīvākās kafijas audzētājvalstīm, un tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, augsne un klimats. Ruanda atrodas Āfrikas lielāko ezeru un Austrumāfrikas lūzumzonas centrā, tās augsne ir auglīga un bagāta ar minerālvielām. Tropiskais klimats, ar regulārām lietusgāzēm un augstu mitruma līmeni, ir ideāli piemērots kafijas audzēšanai.

Gatare kafijas mazgāšanas stacija atrodas Ruandas rietumu daļas kalnos, Ruandas kafijas šūpulī, Nyamaseheke apgabalā, kurā tiek izaudzēta puse no visas valsts kafijas. Kafijas plantācijas, kurās novāktie kafijas augļi nonāk šajā mazgāšanas stacijā, atrodas 2050 m virs jūras līmeņa, smilšaina māla augsnē ar vulkāniskiem aspektiem, nokrišņu daudzums gadā svārstās no 1200 līdz 1500 mm. Gatare mazgāšanas stacija tika uzbūvēta 2008. gadā, tajā pārstrādā tikai Red Bourbon Arabica kafijas šķirni. Kafiju iegūst no aptuveni 575 mazām saimniecībām, katrā ir aptuveni 500 kafijas krūmu.

Šo kafiju piedāvājam jums viegli vidējā grauzdējumā, tā būs piemērota gan filtram, gan apliešanas metodei, tāpat arī interesanta espresso pagatavošanai.

Iegādājieties mūsu internetveikalā

Kafijas tips: 100% Arabica
Kafijas šķirne:
Red Bourbon
Reģions:
Nyamasheke, Ruanda
Augstums:
2050 metri v.j.l.
Pupiņu apstrāde:
Slapja
SCA reitings:
85
Grauzdējums:
●●○○○